logo

rekodzieo

facebookinstagram

O mnie

Kasia - z wykształcenia ekonomistka. Mama dwójki zwariowanych dziewczynek Darii i Wiktorii. Oprócz męża Grzegorza i dzieci, w mojej rodzinie jest też Florek – pies, który pilnuje mnie na każdym kroku :)
Rodzina daje mi siłę, wsparcie. To Oni są moją inspiracją. Dzięki nim mogę rozwijać swoje pasje. Jestem szczęśliwa, że otaczam się tak wspaniałymi ludźmi.

Mój skrawek szczęścia...

Opaseczki, spineczki, biżuteria, ozdoby dla domu, ,,coś” dla Pań, okolicznościowe - maksimum barw, kombinacji – takie jest właśnie moje rękodzieło. To hobby, które pozwala na eksperymentowanie formą, stylem i kolorem. Łącząc różne elementy udaje mi się stworzyć małe ,,dzieła sztuki”. Są one jedyne w swoim rodzaju i unikatowe.    

W każdą rzecz wkładam maksimum serca i uwagi. Wykorzystuję elementy wstążek, kamyczków, koralików.

Chyba nie potrafię usiedzieć w miejscu :) Nawet gdy fizycznie odpoczywam, to w głowie powstają nowe pomysły i tylko czekam, by móc stworzyć coś nowego. Cieszę się, że moje prace zyskują coraz większe uznanie wśród znajomych, rodziny... To dodatkowo daje mi pozytywnego kopa i nakręca do dalszych działań.

Strona www.sliczneozdoby.pl, którą właśnie przeglądasz to zbiór moich dotychczasowych prac. Systematycznie, z dnia na dzień dokładam nowe. Mam nadzieję, że będziesz tutaj częstym gościem. Zapraszam :)

Kasia :)

Formularz kontaktowy

Polecamy

FACEBOOK

Informacje

KONIEC ROKU TUŻ TUŻ NIE MACIE POMYSŁU NA PREZENT A MOŻE CZEKA WAS UROCZYSTOŚĆ ŚLUBU JAKO GOSPODARZE CZY MOŻE GOŚCIE. MOŻE CHCECIE MIEĆ COŚ NOWEGO U SIEBIE TO ZAPRASZAM OD POMYSŁÓW AŻ GŁOWA BOLI TYLKO CZEKAJĄ ABY JE DLA WAS WYKONAĆ. ZAPRASZAM NIE TYLKO TUTAJ ALE NA MOJE PROFILE TEŻ

ŚLICZNE OZDOBY DLA CIEBIE COPYRIGHT © 2016-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE